آمار

روز پدر

سه‌شنبه 6 خرداد 1393 ساعت 23:36

دو هفته پیش چنین روزی داشتیم می رفتیم مسافرت. معمولا از بزرگراه امام علی برای خارج شدن از تهران استفاده می کنم. تا کمربندی شهر ری مشکلی نبود که دیدم پلیس بعد از خروجی شاه عبدالعظیم، کمربندی رو بسته و ماشینها رو به جاده قدیم قم میفرسته. تعجب کردم و گفتم شاید به سمت اتوبان قم شلوغه و می خوان ترافیکو مدیریت کنن، شایدم جاده به سمت اتوبان بهشت زهرا مشکل پیدا کرده و شایدهای دیگه.

به هر حال افتادیم تو جاده قم و ترافیکی عجیب و غریب که تا تقاطعی که به سمت اتوبان بهشت زهرا می رفت ادامه داشت و البته جلوترش رو ندیدم چون من پیچیدم به راست سمت بزرگراه بهشت زهرا و در کمال تعجب دیدم بزرگراه بهشت زهرا هم شلوغ بود به سمت بهشت زهرا و البته خدا رو شکر ما از روی بزرگراه بهشت زهرا رد شدیم و اونجا ترافیک بد نبود.

حدس زدم شاید ملت دارن میزنن بیرون از تهران و این ترافیک تو اتوبان قم هم همراه ما خواهد بود ولی در کمال تعجب دیدم این ترافیک همراه ما به سمت اتوبان قم نیامد و همون حدود بهشت زهرا موند.

اینجا بود که به کشفی بزرگ نائل شدم و اون هم اینکه این خیل جماعت روز پدر دارن میرن بهشت زهرا و قاعدتا سر خاک پدراشون که البته کشف عمناکی بود، تصور این همه آدم که دارن میرن بزرگداشت پدرانی که دیگه ندارنشون.

نمی دونم آیا اینا در زمان زندگی این پدرا حاضر بودن نصف همین کاری رو بکنن که حالا با تحمل این ترافیک سنگین می کنن؟


و البته یه درس دیگه و اون هم اینکه روزهای پدر ترافیک حول و حوش بهشت زهرا سنگینه و باید مسیرای دیگه رو انتخاب کرد.

برچسب‌ها: پدر، امام علی، بهشت زهرا
نظرات (1)
جمعه 9 خرداد 1393 ساعت 02:54
سلام..انشاله که قدر پدر و مادرهامونو بدونیم اگر زنده هستن اگر هم از دنیا رفتند از یادشون غافل نشیم. به قول حضرت علی چقدر نشانه زیاده و عبرت گیرنده کم.. یک توصیه دوستانه هم اینکه تگ های وبلاگت رو محدود به کلمه های مهم کن که روبات گوگل تو فرصت کمتری بخونه...
به امید قردای روشن برای من، تو و تمام مردم دنیا
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد